KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873217
nr 1687 3217
Lennart Olofsson. Signerad, daterad 43. Olja på pannå, 76x117 cm, yttermått inklusive ram: 90x130 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:15:00
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr